Udruga Meraki traži mlade za međunarodnu razmjenu u Italiji na projektu Lives that Matter u periodu od 30.7. do 6.8. 2021.
Erasmus+ program nije namijenjen samo studentima, kao što većina ljudi misli, već svima, a za ovaj projekt svi imaju pravo prijave, jedino što je za sudionike postavljena dobna granica 18 – 25 godina.
Ako ste stariji, ne brinite, uvijek možete ići kao voditelj tima te se još uvijek možete prijaviti.
Smještaj, hrana, i i svi materijali za učenje su pokriveni, a putni troškovi će se refundirati do iznosa navedenog u infopacku
Nakon projekta se dobije i certifikat o sudjelovanju, tzv. Youthpass, koji je službeno priznat od EU, a koji vam zasigurno može pomoći u daljnjoj karijeri.
Više detalja o projektu (infopack) možete pročitati klikom na poveznicu:
https://drive.google.com/file/d/1oXSIS_XqLjkPXeGtYQ0NM5ZumuIbPF08/view?usp=sharing
Općenito o razmjenama mladih:
https://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/opportunities/individuals/young-people/youth-exchanges_hr
Prijave su otvorene do 18.6. 2021.
Izvor: Udruga Meraki